неделя, 17 март 2013 г.

Литекс с победа в Перник

Срещата започна с натиск на Литекс. Той даде резултат в 28-ата минута след светкавична контраатака на Литекс. Симеон Славчев изведе Георги Миланов, който със самостоятелен рейд нахлу в наказателното и откри резултата.

До края на първото полувреме Миньор успя поне да оправи първия си удар по посока вратата на Пиргов. В 44-ата минута Маду шутира от 25 метра по земя, но стражът на оранжевите безпроблемно лови.

В 54-ата минута Литекс стигна до втори гол. Георги Миланов бе изведен с двойно подаване от Иса и от зоната на дузпата с атрактивна странична ножица покачи резултата с 2:0.

Успокоени след втория си гол, оранжевите допуснаха лесно противника до своята врата, където Маду успява да се пребори след меле и да намали резултата.