събота, 24 ноември 2012 г.

Миньор продължава напред

Етър победи Миньор (Перник) с 3:2 в мач-реванш от турнира за Купата на България, но отпада от надпреварата след повече вкарани голове от "чуковете" на чужд терен.

Още в 23-ата минута гостите от Перник поведоха в резултата. Тогава след центриране от пряк свободен удар, точен бе Камен Хаджиев. Само 4 минути по-късно Фарес Брахими подмина отбраната на "болярите" на спринт и намери отлично Владинов, който удвои.

Малко преди почивката домакините все пак стигнаха до гол. След пряк свободен удар влезлият на смяна Красен Трифонов технично завъртя топката в мрежата на домакините.

След почивката великотърновци дадоха всичко от себе си, за да стигнат до успеха. Така се стигна до 77-ата минута, когато Красен Трифонов от фаул стреля в напречната греда, но топката достигна до Русев, който я допълни за 2:2. В даденото от съдията продължение домакините стигнаха и до победата, като точен с удар в долния ъгъл бе отново Красен Трифонов. Въпреки това Етър отпадна от борбата за Купата на България.